Bitcoini hind üle 100k aastaks 2022?

Järgnevas artikklis arutleme Bitcoini hinnaliikumise üle. Kas Bitcoini hind võib jõuda üle 100 000 USA dollari aastaks 2022?

Covid-19 viirus ja sellega kaasnev paanika ning ärevus finantsmaailmas on pannud turud liikuma. 30. aprillil kirjutas Coinspeaker väljaanne: „Krüptoturu maht kasvas 24-tunniga 35-miljardit dollarit, aktsiaturud on maas!“

Tundub, et krüptosektorit ootavad ees põnevad ajad. Jaeinvestorite arv kasvab ja inimesed hakkavad üha enam nägema krüptovaluutade võlusid.

9. jaanuaril 2019 andis kasutaja PlanB Twitteri vahendusel teada oma arvamusest bitcoini hinnaliikumise suhtes. Kasutaja arvas, et bitcoini halvingu ajaks on hind umbes 8000 dollari juures. Samuti arvab ta, et 2021 algab suuremat sorti bull run*.

*bull run (bull market) – turukonditsioon kus hinnad kasvavad või arvatakse, et hakkavad kasvama.

Hinna kasv küll, aga kas Bitcoini hind üle 100k on siiski reaalne? Loe edasi.

Kas bitcoini hind jõuab 100 000 USA dollarini aastaks 2022?

Analüütik Plan B arvab, et pärast bitcoini poolitumist jõuab hind keskmiselt 55 000 dollarini. Võttes arvesse aasta andmeid, arvab analüütik, et hinna tipp on 100 000 dollari juures. Mees spekuleerib, et see leiab aset 2021 aasta lõpus.
2019 aasta Twitteri postituse kohaselt on hinnaliikumised kenasti paika pidanud. Vaata pilti.

Samuti on ka Max Keiser võtnud seisukoha tugevaks Bitcoini hinna kasvuks. Mees ütles 17. veebruaril Infowars saates:

„Ma tõstan ametlikult oma bitcoini eesmärki! Ma tegin selle ennustuse kõigepealt 1 USD juures, kui ütlesin, et bitcoini hind võib minna 100 000 dollarini. Nüüd ma muudan oma eesmärki (arvamust) esimest korda 8-aasta jooksul. Ma arvan, et hind võib minna 400 000 USD-ni“

Lisaks arvab ka krüptomaailmas tuntud Tim Draper, et 2024 aastaks on bitcoini hind vähemalt 250 000 dollarit.

Ka ajalooliselt korrektne tehniline indikaator on arvutanud bitcoini keskmiseks hinnaks 100 000 dollarit ajavahemikus 2021-2024.

Analüüsides erinevate asjatundjate arvamusi ning hoides optimistliku meelt võib oletada, et Bitcoini hind üle 100k aastaks 2022 on täitsa reaalne. 
Lugeja, mida arvad sina?

Loe ka: 
Tuntud nimed, kes inevsteerivad krüptorahasse ja miks?
Bitcoini vaalad – kes nad on ja kuidas nad turgu mõjutavad?


Lahtiütlemine ehk Disclaimer: Krüpto.ee leheküljel ei anta investeerimissoovitusi. Samuti pole olemas 100% turvalist investeeringut ning igal otsusel on omad riskid. Investeerimisriskid jäävad teie kui lugeja ning investori kanda. Kui investeerite, siis tehke omapoolne kodutöö. Kõik investeerimisotsused on 100% teie omal vastutusel.

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega