Päevakohased krüpto uudised

ajaloo suurim krüpto tehing

400 miljoni diil krüptomaailmas – Binance ostis CoinMarketCap veebilehe

Ajal, mil maailm on seismas silmitsi rusuva COVID-19 pandeemiaga, ei näita krüptomaailm üles mingeid vaibumise märke. Aprilli alguses allkirjastati üks suuremaid tehinguid krüpto ajaloos, kui kaks krüpto-sektori hiidu Binance ning Coinmarketgap andsid ametlikult teada omavahelisest ostu-müügi tehingust. Selline diil krüptomaailmas on esmakordne! Kuigi osapooled täpset tehingu summat ei avalikustanud, läks ostutehing Binance’ile kuulduste kohaselt maksma suurusjärgus 400 miljoni dollarit.

Mõlemad osapooled krüptohuvilistele vanad tuttavad

Kellel vähegi suurem huvi krüptorahade vastu, on ennast kindlasti mõnel hetkel lehekülge CoinMarketGap sirvimas leidnud. Laiaulatuslikus portaalis leiab kasutaja info pae kõikide krüptorahade kohta, mida kirjul krüptorahade maailmal pakkuda on. Lisaks annab leht ülevaate erinevate krüptode turuosadest ning sooritustest. Kui veel mõned aastad tagasi leidis sealt mõnisada erinevat krüptoraha, siis täna on coinmarketgap’is üles loetletud koguni üle 5000 erineva krüpto projekti.

Teine tehingu osapool, Binance, on viimase 2 aastaga tõusnud komeedina krüpto taevasse ning saanud käibe poolest suurimaks krüptorahade kauplemiskeskkonnaks. Firma tegevjuht Changpeng Zhao ütles, et mõlemad ühinenud firmad on oma olemuselt sarnased, kuna pakuvad kasutajatele üle maailma ligipääsu krüpto-sektorisse. Zhao lisas, et tehingust võidavad mõlemad osapooled ja sellega koos ka krüpto-tööstus tervikuna.

Mida tehing osapoolte jaoks muudab?

Binance’i poolt vaadates on ost loogiline samm, sest Coinmarketgap’i kasutajabaas on üsnagi muljetavaldav: nimelt on lehel igapäevaselt 2,5 kuni 5 miljonit unikaalset külastust, mis teeb ta juba ainuüksi uute klientide leidmise vaatenurgast väga atraktiivseks. Ajastuse koha pealt mängib kindlasti rolli ka fakt, et Binance tuli lähiajal koostöös VISA-ga välja uue
krüpto krediitkaardiga, mida saab edukalt omandatud kanalis turundada ning seeläbi veelgi globaalset haaret suurendada.

Coinmarketgap’i tegevjuht Carylyne Chan andis mõista, et nende igapäevatöös jääb esialgu kõik endiseks. Veel rõhutas Chan, et nende missioon on sama: olla läbipaistev ja neutraalne laia krüptovaluutade spektri kajastamisel. Ostutehing annab mõistagi tugeva tõuke Coinmarketgap’i arengule, sest on just ligi 800 töötajaga Binance see, kellel selles valdkonnas palju kogemusi ja know-how’d jagada.

KRÜPTOPEEDIA – Laienda oma krüpto baasteadmisi.

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoini kaevur

Uus Ocean pool toob uuendust Bitcoini kaevandamisse

Bitcoini kaevandamine on koondunud valdavalt suurte ühiskaevanduste (ingl. mining pools) kätte, ohustades sel moel Bitcoini detsentraliseeritust. Et sellele probleemile leevendust tuua, tuleb turule teistest eristuv