400 miljoni diil krüptomaailmas – Binance ostis CoinMarketCap veebilehe

Ajal, mil maailm on seismas silmitsi rusuva COVID-19 pandeemiaga, ei näita krüptomaailm üles mingeid vaibumise märke. Aprilli alguses allkirjastati üks suuremaid tehinguid krüpto ajaloos, kui kaks krüpto-sektori hiidu Binance ning Coinmarketgap andsid ametlikult teada omavahelisest ostu-müügi tehingust. Selline diil krüptomaailmas on esmakordne! Kuigi osapooled täpset tehingu summat ei avalikustanud, läks ostutehing Binance’ile kuulduste kohaselt maksma suurusjärgus 400 miljoni dollarit.

Mõlemad osapooled krüptohuvilistele vanad tuttavad

Kellel vähegi suurem huvi krüptorahade vastu, on ennast kindlasti mõnel hetkel lehekülge CoinMarketGap sirvimas leidnud. Laiaulatuslikus portaalis leiab kasutaja info pae kõikide krüptorahade kohta, mida kirjul krüptorahade maailmal pakkuda on. Lisaks annab leht ülevaate erinevate krüptode turuosadest ning sooritustest. Kui veel mõned aastad tagasi leidis sealt mõnisada erinevat krüptoraha, siis täna on coinmarketgap’is üles loetletud koguni üle 5000 erineva krüpto projekti.

Teine tehingu osapool, Binance, on viimase 2 aastaga tõusnud komeedina krüpto taevasse ning saanud käibe poolest suurimaks krüptorahade kauplemiskeskkonnaks. Firma tegevjuht Changpeng Zhao ütles, et mõlemad ühinenud firmad on oma olemuselt sarnased, kuna pakuvad kasutajatele üle maailma ligipääsu krüpto-sektorisse. Zhao lisas, et tehingust võidavad mõlemad osapooled ja sellega koos ka krüpto-tööstus tervikuna.

Mida tehing osapoolte jaoks muudab?

Binance’i poolt vaadates on ost loogiline samm, sest Coinmarketgap’i kasutajabaas on üsnagi muljetavaldav: nimelt on lehel igapäevaselt 2,5 kuni 5 miljonit unikaalset külastust, mis teeb ta juba ainuüksi uute klientide leidmise vaatenurgast väga atraktiivseks. Ajastuse koha pealt mängib kindlasti rolli ka fakt, et Binance tuli lähiajal koostöös VISA-ga välja uue
krüpto krediitkaardiga, mida saab edukalt omandatud kanalis turundada ning seeläbi veelgi globaalset haaret suurendada.

Coinmarketgap’i tegevjuht Carylyne Chan andis mõista, et nende igapäevatöös jääb esialgu kõik endiseks. Veel rõhutas Chan, et nende missioon on sama: olla läbipaistev ja neutraalne laia krüptovaluutade spektri kajastamisel. Ostutehing annab mõistagi tugeva tõuke Coinmarketgap’i arengule, sest on just ligi 800 töötajaga Binance see, kellel selles valdkonnas palju kogemusi ja know-how’d jagada.

KRÜPTOPEEDIA – Laienda oma krüpto baasteadmisi.

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega