UUDISED

Pildil on arvuti peal olev lukk, mis illustreerib teemat Crypto.com kaotas häkkeritele ligi 34 miljonit
20
jaan.

Crypto.com kaotas häkkeritele ligi 34 miljonit

Sisukord Crypto.com langes häkkerite rünnaku ohvriksKasutajad kahju ei kandnud Populaarne krüptovaluutarakendus Crypto.com andis teada, et kaotas hiljutise häkkerite varguse tõttu ligi 34 miljoni dollari vääringus krüptoraha. Crypto.com langes häkkerite rünnaku ohvriks Krüptovaluuta kauplemis-ja hoiustamisäpp Crypto.com kinnitas, et turvaaugu tõttu pääsesid häkkerid ligi osade klientide krüptorahadele. Ametliku blogipostituse kohaselt puudutas juhtum kokku 483 kasutajat, kellede kontodelt...
Loe edasi
Snoop Dogg
24
sept.

Räppar Snoop Dogg avaldas NFT-de kollektsiooni

Sisukord Snoop Dogg ja tema NFT-dSnoopil ka oma NFT sari Enamike jaoks seostub nimega Snoop Dogg kuulus Ameerika räppar ja produtsent, kuid nii mõnelegi võib tulla üllatusena, et Ameerika muusik on ka tõsine NFT-de koguja, kelle digitaalne kunstikollektsioon on väärt kopsaka summa. Snoop Dogg ja tema NFT-d Räppar Snoop Dogg pälvis sel nädalal Twitteris tähelepanu,...
Loe edasi
Pildil on Bitcoini münt, mis illustreerib teemat Bitcoini turukapital on triljon dollarit
04
apr.

Bitcoini turukapital on triljon dollarit

Sisukord Bitcoin – triljoni dollari varaklassKogu krüpto sektor ligi 2 triljonit Vaadeldes maailma suurimaid ettevõtteid turukapitalisatsiooni järgi, siis Apple’il kulus 42 aastat, et jõuda triljoni dollari firmaks, Microsoft suutis seda 44 aastaga, Amazonil kulus 24 aastat ning Google’il 22 aastat. Bitcoin tegi seda aga 12 aastaga ning nüüd on see tõsiasi – Bitcoini turukapital on...
Loe edasi
Pildil on sünnipäevatort, mis illustreerib teemat Bitcoin sai 12-aastaseks
07
jaan.

Bitcoin sai 12-aastaseks

Lisaks hinnarekordite purustamisele tähistas Bitcoin hiljuti veel ühte tähtpäeva - Bitcoin sai 12-aastaseks. Heidame pilgu ajas tagasi.
Loe edasi
Pildil on Bitcoin ja USA dollarite pakk, mis illustreerib teemat Bitcoin $34 000, Dogecoin päevaga üle 100%
03
jaan.

Bitcoin $34 000, Dogecoin päevaga üle 100%

Bitcoin $34 000 on tõsiasi. Krüptorahade turg on võtnud uue aasta vastu võimsalt - Bitcoin püstitab ühe rekordi teise järel, huvi altcoinide vastu on endiselt suur ning DeFi sektor muudkui kasvab.
Loe edasi
Pildil on müntide kuhjad kasvavas järjekorras, mis illustreerib teemat Krüptofirmad, kes tegid 2020. aastal läbimurde
31
dets.

Krüptofirmad, kes tegid 2020. aastal läbimurde

Aasta lõpp on tagasi vaatamise aeg. Mööduval aastal oli krüptomaastikul nii mõnigi ettevõte, kes jäi silma kiire kasvu poolest. Loetleme mõned krüptofirmad, kes tegid 2020. aastal läbimurde.
Loe edasi
29
dets.

Bitcoini turukapital on pool triljonit dollarit

Jõuludel on maailma esimene krüptoraha veelgi kosunud, saades 3. jõulupühal kätte 28 000-dollari taseme. See tähendab seda, et Bitcoini turukapital on pool triljonit dollarit. Turukapitalisatsioonilt on Bitcoin ühtlasi möödunud ka kahest suurimast maksete vahendajast Visast ja Mastercardist.
Loe edasi
Pildil on XRP münt, mis illustreerib teemat Hagi Ripple’i vastu viis XRP hinna langusesse
24
dets.

Hagi Ripple’i vastu viis XRP hinna langusesse

USA väärtpaberite ja börsikomisjon (SEC) esitas üleeile krüptoraha XRP loojafirma Ripple Labs vastu hagi, mille kohaselt on Ripple alates 2013. aastast korjanud 1,3 miljardit dollarit registreerimata tulu digitaalsete varade müügist. Hagi Ripple’i vastu on viinud XRP hinna ligi 50-protsendilisse langusesse.
Loe edasi
Pildil on Ethereum 2.0 logo, mis illustreerib teemat Ethereum 2.0 plokiahelal juba üle 1,5 miljoni ETH
20
dets.

Ethereum 2.0 plokiahelal juba üle 1,5 miljoni ETH

Kauaoodatud Ethereum 2.0 esimene faas alias Beacon Chain käivitus käesoleva kuu alguses ning tänaseks on uuel plokiahelal juba üle miljardi dollari väärtuses krüptoraha. See tähendab, et Ethereum 2.0 plokiahelal on lukustatud juba üle 1,5 miljoni ETH-d.
Loe edasi
Pildil on peolaud, mis illustreerib teemat Bitcoin murdis maagilise $20 000 piiri
17
dets.

Bitcoin murdis maagilise $20 000 piiri

Eile jõudis kätte hetk, mida krüptosõbrad on pikisilmi oodanud - Bitcoin murdis maagilise $20 000 piiri ning kaupleb artikli kirjutamise hetkel juba 22 500 dollari tasemel. Selleks, et alistada eelmine rekord, läks maailma esimesel krüptorahal aega ligi 3 aastat ning paljude analüütikute arvates on seekordne hinnatõus mitmes osas teistsugune kui 2017. aastal. Toome välja mõned...
Loe edasi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega