Päevakohased krüpto uudised

Krüptoplatvorm Paxful peatab tegevuse

Rahvusvaheline krüptoraha ostu-müügiplatvorm Paxful, mille üks kontoritest asub Tallinnas, teatas ootamatult, et peatab oma platvormil kauplemise.

Paxful peatab tegevuse

Eesti edukamate iduettevõtete hulka kuuluv peer-to-peer krüptoraha ostu-müügiplatvorm Paxful avaldas täna oma veebilehel teate, mille kohaselt lõpetab platvorm kasutajatele kauplemise pakkumise ning on teadmata, kas teenus üldse kunagi tagasi tuleb. Ettevõtte teates märgib tegevjuht Ray Youssef, et ei saa avaldada otsuse kõiki üksikasju, kuid toob peamiste sulgemise põhjustena välja võtmetöötajate lahkumise ning krüptosektori üha karmimad regulatsioonid, seda eriti peer-to-peer turul ja Ameerika suunal. Veel märgitakse teadaandes, et kasutajate rahalised vahendid jäävad kättesaadavaks koos soovitusega need keskkonnast välja kanda.

Krüptoplatvorm Paxful

Inimestevahelist (ingl. peer-to-peer) krüptovaluutade ostu-müügiteenust pakkuv Paxful on oma segmendis üks maailma juhtivamaid platvorme. Firmal, mis asutati 2015. aastal eestlase Artur Schabacki ja Ray Youssefi poolt on üle 10 miljoni kasutaja. Paxfuli eelisteks klassikaliste krüptobörside ees on just maksemeetodite rohkus – firma veebilehe andmetel saab platvormil näiteks bitcoini osta ja müüa enam kui 350 viisil. Paxful valiti muuseas ka Time ajakirja poolt 2022. aasta 100 kõige mõjukama ettevõtte hulka.

Loe lisaks: “Revolut käivitab krüpto stakingu”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoini kaevur

Uus Ocean pool toob uuendust Bitcoini kaevandamisse

Bitcoini kaevandamine on koondunud valdavalt suurte ühiskaevanduste (ingl. mining pools) kätte, ohustades sel moel Bitcoini detsentraliseeritust. Et sellele probleemile leevendust tuua, tuleb turule teistest eristuv