Päevakohased krüpto uudised

USA valitsuse abiraha otse krüptorahadesse?

Täna, 17. aprilil tuli Coinbase‘i tegevjuht Brian Armstrong twitteri vahendusel välja huvitava infokilluga. Nimelt on viimastel päevadel hüppeliselt suurenenud deposiidid summas 1200 dollarit. Kuigi Armstrong ei täpsustanud, kas tegemist oli  Coinbase’i statistikaga, näevad paljud seost just ühe suurima krüpto kauplemiskeskkonnaga. Teatavasti on 1200 dollari väringus Ameerika Ühendriikide valitsues poolt oma kodanikele saadetavad abiraha tšekid.

Viimastel nädalatel on Ameerika  majandus koroonaviirusest tõsiselt kannatada saanud ning töötute arv on tõusnud 20 miljoni lähedale. Kõige rohkem on tabada saanud just teenindav sektor, kus paljud restoranid, kinod ja sarnased asutused on pidanud oma uksed sulgema. Kõnealune abiraha ongi mõeldud viiruse mõjust puudutatud inimeste toetuseks.

Huvitav kombel toimusid mainitud summas pealekanded just ajal, kui abiraha tšekke hakati Ameerika Valitsuse poolt välja saatma. See võib viidata tendentsile, et mitte kõik ameeriklased ei kasuta abiraha igapäevasteks elamiskuludeks, vaid suunavad saadud raha potenstiaalselt krüptoraha sektorisse. Kas see nii ka on ning kas suuremate krüptorahade kauplemiskäibed sellest tõusevad, näitab aeg.

Graafik illustreerimaks USA abirahade liikumist erinevatesse varaklassidesse.
KRÜPTOPEEDIA – Ammuta krüptoteadmisi plokiahela, Bitcoini, Ethereumi ja Ripple kohta. 

Veel uudiseid

Pildil on Tether'i logo, mis illustreerib artikli teemat

Telegramis saab nüüd saata Tether stablecoine

Populaarne sõnumiteenus Telegram sai hiljuti uue funktsiooni. Rakenduse kasutajad saavad nüüd teha tehinguid USA dollariga seotud Tether (USDT) stablecoinidega. Telegramis nüüd USDT ülekanded Neljapäeval andis