Räppar Snoop Dogg avaldas NFT-de kollektsiooni

Enamike jaoks seostub nimega Snoop Dogg kuulus Ameerika räppar ja produtsent, kuid nii mõnelegi võib tulla üllatusena, et Ameerika muusik on ka tõsine NFT-de koguja, kelle digitaalne kunstikollektsioon on väärt kopsaka summa.

Snoop Dogg ja tema NFT-d

Räppar Snoop Dogg pälvis sel nädalal Twitteris tähelepanu, kui säutsus, et tema näol on tegemist pseudonüümse NFT koguja Cozomo de’ Mediciga. Enne kui Snoop otsustas uudise maailmale teatavaks teha, oli Twitteri kasutaja Cozomo de’ Medici näol tegemist varjunimega, millel polnud räppariga varasemalt ühtegi seost.

Avaldus on kõnekas, kuna mainitud digitaalsete teoste kollektsioon on pehmelt öeldes muljetavaldav. Veebilehe DappRadar portfelli hindamistööriista andmetel on Cozomo de’ Medici rahakotis rohkem kui 16 miljoni dollari väärtuses NFT-sid. Kollektsiooni kroonjuveelideks on kahtlemata 9 CryptoPunks teost, millest kõige hinnalisema väärtus küündib 4,6 miljoni dollarini. Lisaks on kogus veel 10 Meebitsi karakterit, mis on CryptoPunksi autori Larva Labsi loodud 3D avatarid ning hunnik erinevaid NFT-sid kunstiteoste seeriast Art Blocks. Cozomo de’ Medici liitus Twitteriga käesoleva aasta augustis ning on sellest ajast peale oma NFT-de teekonda kajastanud.

NFT (ingl. non-fungible token) on digitaalne vara mõnel plokiahela platvormil, mis on mingil moel haruldane või unikaalne. NFT võib tähistada ükskõik mis vara omandiõigust digitaalsel kujul, on selleks siis pilt, video, muusika, ese mõnest arvutimängust või midagi muud.

Snoop Dogg pole kaugeltki ainus kuulsus, kes NFT-sid kogub. Teiste hulgas on digitaalse vara soetanud näiteks juutuuber Logan Paul, korvpallur Stephen Curry, dj Steve Aoki, telesaatejuht Steve Harvey jpt.

Snoopil ka oma NFT sari

Snoop Dogg on ka varasemalt NFT-dega kätt proovinud, kui tõi sel kevadel turule oma kollektsiooni nimega “A Journey with the Dogg.” Sari, mis lansseeriti Crypto.com NFT-de keskkonnas, sisaldab muusiku mälestusi tema algusaastatest, NFT-dest inspireeritud kunstiteoseid ja originaalpala nimega “NFT”.

Loe lisaks: “Ethereum 101”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega