Päevakohased krüpto uudised

Pildil on Binance logoga telefon ning sularaha, mis illustreerib teemat Binance Labs käivitab uue Web3 fondi

Binance deebetkaart nüüd saadaval Euroopas

Üks suurimaid krüpto kauplemiskeskkondasid Binance on lisaks kauplemisplatvormile proovimas kätt ka maksekaartidega. Firma teatel on Binance deebetkaart nüüd Euroopas saadaval.

Binance Visa kaart

Krüptobörs Binance teatas juba aprillis, et on turule toomas uue krüptokaardi ning eilses pressiteates lisati, et Binance Visa kaart on nüüd saadaval kogu Euroopa majanduspiirkonnas.

Krüptokaardid võimaldavad kasutajatel oma kontodele krüptovaluutasid laadida, mis teisendatakse müügikohas fiat-rahaks ja arvatakse makse ajal saldost maha. Binance’i puhul võetakse raha otse kasutaja kauplemiskontolt.

Binance Visa kaart töötab nagu tavaline deebetkaart, kuid hoiustab krüptorahasid nagu Bitcoin, Ethereum, Litecoin jt. Kaart on seotud kasutaja Binance’i konto kaardi rahakotiga ning selle varusid on võimalik igal hetkel täiendada.

Kaarte hakkab väljastama krüpto ettevõte Swipe (SXP), mille Binance ostis selle aasta juulis. Nagu mainitud, toimivad kaardid rahvusvahelise makseprotsessori Visa võrgus, mis võimaldab kasutajatel teostada sisseoste üle 60 miljoni Visa partneri juures üle kogu maailma või mis tahes kaupmehe juures, kes aktsepteerib Visa kaarte. Huvilised, kelle kaarditaotlus aktsepteeritakse, saavad koheselt ligipääsu virtuaalsele kaardile ning soovi korral hiljem ka füüsilise kaardi.

Maksetelt raha tagasi kuni 7%

Lisaks sellele, et Binance Visa kaardiga saab krüptovaluutaga tasuda igapäevaste ostude eest, pakub see ka lisaväärtuseid. Kaardil puuduvad tehingutasud, haldustasud ning liitumistasu. Veel saavad kaardi omanikud ostudelt raha tagasi, mis makstakse välja Binance’i enda krüptorahas ehk Binance Coinides (BNB).

Binance Visa kaart annab raha tagasi iga kaardiga tehtud ostu puhul. Cash-back’i suurus jääb 1% ja 7% vahemikku ning sõltub kaardi tasemest, mis omakorda baseerub Binance’i kontol hoitava Binance Coin’ide hulgast. Näiteks ostult 2% saamiseks, peab kaardi omanikul olema tänases vääringus 240 euro eest BNB-d. Kõige heldema, 7 protsendilise cash-back’i pälvimiseks, tuleb aga hoiustada 6000 BNB-d, mille hind küündib 140 000 euro juurde. Protsendi taseme arvestamiseks kasutab Binance kasutaja viimase 30 päeva keskmist BNB saldot ehk mida mida rohkem on Binance krüptoraha kasutaja kontol, seda paremad on ka hüved.

Loe lisaks: “Crypto.com ühildab oma tokenid”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoini münt, mis illustreerib teemat

Kuidas toimivad Bitcoini tehingutasud?

Bitcoini tehinguid tehes torkab tahes-tahtmata silma tehingutasude lai variatsioon. On hetki, kus bitcoine saab saata mõnekümne sendi eest, kuid periooditi küündivad tehingutasud mitmete ja mitmekümnete

ETHTallinn Hackathon: Tule ehita dApp-e plokiahelal

ETHTallinn toob 19.-21. aprillil Eestis kokku web3 entusiastid ja arendajad. Ürituse eesmärgiks on pakkuda praktilist kogemust plokiahela tehnoloogia vallas ning anda võimalus kohtuda web3 kogukonna