Binance deebetkaart nüüd saadaval Euroopas

Üks suurimaid krüpto kauplemiskeskkondasid Binance on lisaks kauplemisplatvormile proovimas kätt ka maksekaartidega. Firma teatel on Binance deebetkaart nüüd Euroopas saadaval.

Binance Visa kaart

Krüptobörs Binance teatas juba aprillis, et on turule toomas uue krüptokaardi ning eilses pressiteates lisati, et Binance Visa kaart on nüüd saadaval kogu Euroopa majanduspiirkonnas.

Krüptokaardid võimaldavad kasutajatel oma kontodele krüptovaluutasid laadida, mis teisendatakse müügikohas fiat-rahaks ja arvatakse makse ajal saldost maha. Binance’i puhul võetakse raha otse kasutaja kauplemiskontolt.

Binance Visa kaart töötab nagu tavaline deebetkaart, kuid hoiustab krüptorahasid nagu Bitcoin, Ethereum, Litecoin jt. Kaart on seotud kasutaja Binance’i konto kaardi rahakotiga ning selle varusid on võimalik igal hetkel täiendada.

Kaarte hakkab väljastama krüpto ettevõte Swipe (SXP), mille Binance ostis selle aasta juulis. Nagu mainitud, toimivad kaardid rahvusvahelise makseprotsessori Visa võrgus, mis võimaldab kasutajatel teostada sisseoste üle 60 miljoni Visa partneri juures üle kogu maailma või mis tahes kaupmehe juures, kes aktsepteerib Visa kaarte. Huvilised, kelle kaarditaotlus aktsepteeritakse, saavad koheselt ligipääsu virtuaalsele kaardile ning soovi korral hiljem ka füüsilise kaardi.

Maksetelt raha tagasi kuni 7%

Lisaks sellele, et Binance Visa kaardiga saab krüptovaluutaga tasuda igapäevaste ostude eest, pakub see ka lisaväärtuseid. Kaardil puuduvad tehingutasud, haldustasud ning liitumistasu. Veel saavad kaardi omanikud ostudelt raha tagasi, mis makstakse välja Binance’i enda krüptorahas ehk Binance Coinides (BNB).

Binance Visa kaart annab raha tagasi iga kaardiga tehtud ostu puhul. Cash-back’i suurus jääb 1% ja 7% vahemikku ning sõltub kaardi tasemest, mis omakorda baseerub Binance’i kontol hoitava Binance Coin’ide hulgast. Näiteks ostult 2% saamiseks, peab kaardi omanikul olema tänases vääringus 240 euro eest BNB-d. Kõige heldema, 7 protsendilise cash-back’i pälvimiseks, tuleb aga hoiustada 6000 BNB-d, mille hind küündib 140 000 euro juurde. Protsendi taseme arvestamiseks kasutab Binance kasutaja viimase 30 päeva keskmist BNB saldot ehk mida mida rohkem on Binance krüptoraha kasutaja kontol, seda paremad on ka hüved.

Loe lisaks: “Crypto.com ühildab oma tokenid”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega