Päevakohased krüpto uudised

Pildil on 2 pusletükki, mis illustreerib teemat Crypto.com ühildab oma tokenid

Crypto.com ühildab oma tokenid

Populaarne krüpto deebetkaardi platvorm Crypto.com teatas tokenide vahetusprogrammi käivitamisest, et ühendada esialgse MCO tokeni firma teise CRO tokeniga. Crypto.com ühildab oma tokenid, pärast mida jääb kasutusse ainult CRO token.

Mobiilirakendus Crypto.com võimaldab kasutajatel krüptorahasid osta, müüa ja saata. Lisaks kuulub firma valikusse ka populaarne Visa deebetkaart. Selleks, et krüptoraha ostudeks kasutada, peab kasutaja enne äppis krüptovaluuta fiat-rahaks vahetama ning seejärel kaupade või teenuste eest tasuma. Sõltuvalt kaardi tasemest saavad kasutajad ka lisahüvesid nagu näiteks tasuta Spotify või Netflixi tellimused. Firma panustab agaralt ka turundusse, näiteks domeeni crypto.com omandamiseks maksti väidetavalt 10 miljonit dollarit.

Crypo.com tokenite liitmine

Maksete -ja krüptorakendus Crypto.com algatas MCO tokeni vahetusprogrammi. Kui protsess on lõpule viidud, hakkab firma ökosüsteem kasutama CRO krüptoraha, mitte kahte eraldiseisvat tokenit (CRO ja MCO). Kasutussse jäävasse CRO tokenisse on teadaande kohaselt kombineeritud kõrvale jäetava MCO tokeni funktsionaalsused.

Kui Crypto.com ühildab oma tokenid, siis vahetamata MCO jääb siiski Ethereumi plokiahelal eksisteerima, kuid Crypto.com rakendus seda enam ei toeta. MCO tegi teate peale 37% tõusu. Tokenite liitumine on tervitatav, kuna kasutajatel tekkis sageli küsimus, millist kahest tokenist eelistada, põhjustades omajagu segadust.

Kuidas näeb vahetus välja?

Kasutajatel on tokenite vahetuseks aega kuni 2. novembrini ning teostada saab seda Crypto.com rakenduses. MCO konverteerimise valemiks kasutatakse mahu järgi võetud keskmist hinda USA dollarites. See arvutati 2. augustile eelnenud kuu järgi ja fikseeriti 27,6439 CRO-d ühe MCO kohta. Need kes teevad vahetuse enne 2. septembrit saavad boonusena parema kursi – 33,176 CRO-d MCO eest.

Miks oli vaja 2 tokenit?

Projekt alustas Monaco Coin (MCO) nime all, mis kogus 2017. aasta ICO-ga 26 miljonit dollarit Ether krüptorahas. Sealt edasi arendati rakendus ja MCO Visa kaart, mis olid kõik seotud MCO tokeniga (Ethereumi plokiahela ERC-20 token). CRO on aga platvormi enda plokiahela krüptoraha, mis võimaldab kasutajatel panustada plokiahela töösse ning saades selle eest tasu.

Loe lisaks: “Wirecard skandaalis, krüpto kaardid mõjutatud”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoini münt, mis illustreerib teemat

Kuidas toimivad Bitcoini tehingutasud?

Bitcoini tehinguid tehes torkab tahes-tahtmata silma tehingutasude lai variatsioon. On hetki, kus bitcoine saab saata mõnekümne sendi eest, kuid periooditi küündivad tehingutasud mitmete ja mitmekümnete

ETHTallinn Hackathon: Tule ehita dApp-e plokiahelal

ETHTallinn toob 19.-21. aprillil Eestis kokku web3 entusiastid ja arendajad. Ürituse eesmärgiks on pakkuda praktilist kogemust plokiahela tehnoloogia vallas ning anda võimalus kohtuda web3 kogukonna