Crypto.com ühildab oma tokenid

Populaarne krüpto deebetkaardi platvorm Crypto.com teatas tokenide vahetusprogrammi käivitamisest, et ühendada esialgse MCO tokeni firma teise CRO tokeniga. Crypto.com ühildab oma tokenid, pärast mida jääb kasutusse ainult CRO token.

Mobiilirakendus Crypto.com võimaldab kasutajatel krüptorahasid osta, müüa ja saata. Lisaks kuulub firma valikusse ka populaarne Visa deebetkaart. Selleks, et krüptoraha ostudeks kasutada, peab kasutaja enne äppis krüptovaluuta fiat-rahaks vahetama ning seejärel kaupade või teenuste eest tasuma. Sõltuvalt kaardi tasemest saavad kasutajad ka lisahüvesid nagu näiteks tasuta Spotify või Netflixi tellimused. Firma panustab agaralt ka turundusse, näiteks domeeni crypto.com omandamiseks maksti väidetavalt 10 miljonit dollarit.

Crypo.com tokenite liitmine

Maksete -ja krüptorakendus Crypto.com algatas MCO tokeni vahetusprogrammi. Kui protsess on lõpule viidud, hakkab firma ökosüsteem kasutama CRO krüptoraha, mitte kahte eraldiseisvat tokenit (CRO ja MCO). Kasutussse jäävasse CRO tokenisse on teadaande kohaselt kombineeritud kõrvale jäetava MCO tokeni funktsionaalsused.

Kui Crypto.com ühildab oma tokenid, siis vahetamata MCO jääb siiski Ethereumi plokiahelal eksisteerima, kuid Crypto.com rakendus seda enam ei toeta. MCO tegi teate peale 37% tõusu. Tokenite liitumine on tervitatav, kuna kasutajatel tekkis sageli küsimus, millist kahest tokenist eelistada, põhjustades omajagu segadust.

Kuidas näeb vahetus välja?

Kasutajatel on tokenite vahetuseks aega kuni 2. novembrini ning teostada saab seda Crypto.com rakenduses. MCO konverteerimise valemiks kasutatakse mahu järgi võetud keskmist hinda USA dollarites. See arvutati 2. augustile eelnenud kuu järgi ja fikseeriti 27,6439 CRO-d ühe MCO kohta. Need kes teevad vahetuse enne 2. septembrit saavad boonusena parema kursi – 33,176 CRO-d MCO eest.

Miks oli vaja 2 tokenit?

Projekt alustas Monaco Coin (MCO) nime all, mis kogus 2017. aasta ICO-ga 26 miljonit dollarit Ether krüptorahas. Sealt edasi arendati rakendus ja MCO Visa kaart, mis olid kõik seotud MCO tokeniga (Ethereumi plokiahela ERC-20 token). CRO on aga platvormi enda plokiahela krüptoraha, mis võimaldab kasutajatel panustada plokiahela töösse ning saades selle eest tasu.

Loe lisaks: “Wirecard skandaalis, krüpto kaardid mõjutatud”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega