Päevakohased krüpto uudised

Krüpto naljad, mis kisuvad suunurgad üles

Kuigi krüptomaailm paistab sageli üdini tehniline ja asjalik, ei ole see siiski koguaeg nii. Krüpto kogukonna tähtis osa on samuti naljad ja meemid. Tänases artiklis vahendame mõned krüpto naljad, mis kõik selle valdkonna huvilised naerma peaksid ajama.

Varade peitmine krüptorahasse

Krüptoraha võib olla üsnagi hea alternatiiv oma varade hoidmiseks. Seda näiteks juhul, kui päevakorras on ebameeldiv lahutusprotsess ning on kibe soov teine pool varade jagamisest kõrvale jätta. Huvitav, kes omab selle “kogemata” valesti trükitud aadressi salajast võtit?

Krüpto rahakoti salajase võtme kaotamine

Üks plokiahela põhiomadusi on detsentraliseeritus. See tähendab, et puudub keskne organ, kes süsteemi eest vastutaks. Samuti ei ole kasutajatuge, kuhu probleemidega pöörduda. Nimetatud kontseptsioon võib olla paljudele üsna uudne ning alguses raskesti hoomatav. Allpool kuvatud meem viitab just sellele omadusele. Kui peaks juhtuma, et kaotad oma salajase võtme…oof!

Pildil visualiseeritakse täbarat olukorda, kui kaob krüpto rahakoti salajane võtikui
Allikas: cryptofunny/Instagram

Ülekandetasu ja summa segamini ajamine

See krüpto nali viitab eelmise nädala alguses aset leidnud juhtumile, kui keegi Ethereumi kasutaja sooritas kaks tehingut, määrates ülekandetasudeks 2.6 miljoni dollari väärtuses ETH krüptoraha. Üheks väidetavaks põhjuseks oli see, et kasutaja ajas sassi ülekande summa ning tehingutasu väljad.

Pildidl on krüpto meem, mis illustreerib teemat: 2.6 miljoni dollari suurune ülekandetasu
Allikas: funnycryptomemes/Instagram

Krüpto kauplemise tööjaam

Krüpto kauplemine ja hinna jälgimine võib olla kaasahaarav tegevus. See krüpto kaupleja on valmis igal hetkel turgudele lülituma.

https://twitter.com/Pentosh1/status/1253351311623557124

Krüpto võib olla stressirohke

Krüptorahade kirev maailm võib sageli stressi põhjustada. Meelehärmi võib põhjustada nii suured hinnakõikumised kui ka ärevust tekitavad uudised krüpto keelustamise kohta. Sellistel aegadel aitab olukorrale läbi huumori prisma vaatamine.

(Meme) Who said Crypto was stressful? from btc

Kes ostsid bitcoini 2017. aasta detsembris…

Tänasel päeval kaupleb bitcoin 9400 dollari kandis. On aga ka neid, kes ostsid bitcoini turu tipus. Tuleb vaid loota, et bitcoin pole oma viimast sõna öelnud.

Pildil on nali, kus Jokkerit kehastabv näitleja naerab teema üle: I bought bitcoin at 19K and still holding
Allikas: btcclicks / Instagram

Kes väidavad, et neid ei huvita bitcoini hind

Krüptokogukonnas on palju neid, kes väidavad, et neid huvitab vaid plokiahela tehnoloogia ning krüptovaluutade hinnad jätavad neid külmaks. See meem on just neile inimestele.

Pildil on kullast ehetega mees, mis illustreerib teemat: I'm in it for the technology
Allikas: Cryptonews

Veel uudiseid

ETHTallinn Hackathon: Tule ehita dApp-e plokiahelal

ETHTallinn toob 19.-21. aprillil Eestis kokku web3 entusiastid ja arendajad. Ürituse eesmärgiks on pakkuda praktilist kogemust plokiahela tehnoloogia vallas ning anda võimalus kohtuda web3 kogukonna

Pildil on Bitcoini kaevur

Uus Ocean pool toob uuendust Bitcoini kaevandamisse

Bitcoini kaevandamine on koondunud valdavalt suurte ühiskaevanduste (ingl. mining pools) kätte, ohustades sel moel Bitcoini detsentraliseeritust. Et sellele probleemile leevendust tuua, tuleb turule teistest eristuv