Krüptorahade indeksid on tulemas

Järjekordne traditsioonilise finantsmaailma tegija on otsustanud anda krüptorahadele võimaluse. Üleeile tuli teade, et maailma juhtiv indeksiteenuste pakkuja S&P Dow Jones Indices (S&P DJI) käivitab ülemaailmse krüptoraha varade indeksi. Nimetatud krüptorahade indeksid lansseeritakse 2021. aastal.

Krüptorahade indeksid uuest aastast Wall Street’il

S&P Dow Jonesi indeksid, mis on üks maailma liidreid indeksiteenuse pakkujate seas, laienevad krüptorahadesse, teatas ettevõte üleeile. Veel lisati pressiteates, et S&P DJI kaubamärgiga tooted hakkavad kasutavad New Yorgis asuva virtuaalse valuuta ettevõtte Lukka andmeid enam kui 550 enim kaubeldud krüptoraha kohta. Mõlema ettevõtte avalduse kohaselt saavad S&P kliendid koostöös indeksiteenuse pakkujaga luua kohandatud krüptovarade portfelle ja kasutada muid krüptovaluutade kõrvutamise tööriistu. S&P Dow Jonesi indeksite ülemaailmne innovatsiooni ja strateegia juht Peter Roffman sõnas Reutersile:

“Kuna digitaalsed varad, nagu krüptorahad, on muutumas kiiresti arenevaks varaklassiks, on aeg iseseisvate, usaldusväärsete ja kasutajasõbralike võrdlusaluste jaoks sobiv.”

Mõlemad pooled mainisid ühisavalduses, et nende eelduste kohaselt saavutavad krüptovaluutad indeksite käivitamisega 2021. aastal. “peavoolu investeeringute” staatuse. S&P ja Lukka loodavad, et usaldusväärsemad hinnakujundamise andmed hõlbustavad investorite juurdepääsu uuele varaklassile ja vähendavad mõningaid kõikuva ja spekulatiivse turu riske.

Suurte investorite saabumine krüptosfääri

Käepärasema turuinfrastruktuuri tekkimine on teinud krüpto varaklassi institutsionaalsetele investoritele kättesaadavamaks. Riskifondide juhid nagu Paul Tudor Jones ja Larry Flink on võtnud meedias sõna krüptorahade tähtsuse kohta ning on kaasanud bitcoini ka oma investeeringute portfelli.

Suurtest rahandusfirmadest on teinud kannapöörde ka näiteks USA suurim pank JP Morgan, kes veel mõni aasta tagasi oli krüptorahade suunal äärmiselt kriitiline, kuid on nüüd oma vaateid muutnud.

Loe lisaks: “MicroStrategy on ostnud $425 miljoni eest bitcoine”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega