Päevakohased krüpto uudised

MetaMask lisab krüptode ostuks fiat-raha võimaluse

Krüptorahakott MetaMask teatas hiljuti uuest funktsioonist, mis võimaldab kasutajatel osta krüptoraha fiat-raha eest.

MetaMaski uus fiat-raha ostufunktsioon

Populaarne krüptorahakott MetaMask, mida Inimesed kasutavad Ethereumi ja teiste krüptovaluutade hoidmiseks ja Web3 rakendustega suhtlemiseks, teatas nädala alguses uuendusest, mis võimaldab kasutajatel osta krüptovaluutasid fiat-valuutade eest. Uue meetodiga saavad kasutajatel soetada krüptovaluutasid erinevate makseviiside kaudu, nagu deebet- või krediitkaardid, PayPal ja pangaülekanded.

Metamaski pakutav uuendus on mõeldud selleks, et kasutajatel oleks lihtsam traditsiooniliste valuutade eest krüptovaluutat osta. Varem pidid MetaMaski kasutajad oma fiat-valuuta krüptovaluuta konverteerimiseks läbima oluliselt pikema protsessi, mis hõlmas sageli mitmeid samme ja tasusid. Selle uue funktsiooniga saavad kasutajad osta krüptovaluutasid vaid paari klikiga ja seda ilma täiendavate vahendajadeta.

Tegemist on lihtsa protsessiga. Esmalt MetaMaski kontole sisse logituna, tuleb kasutajatel minna “Portfolio” sektsiooni. Sealt saab juba valida soovitud krüptovaluuta, valida eelistatud makseviis ja seejärel järgida ostu sooritamiseks kuvatavaid juhiseid.

Laiem mõju

Uue MetaMaski funktsiooni käivitamine avaldab tõenäoliselt krüptovaluuta turule arvestatavat mõju. Kuna MetaMaski näol on tegemist ühe tuntuma krüpto walletiga, millel on üle 30 miljoni aktiivse kasutaja, tähendab see paljudele jaoks krüptovaluutade soetamise lihtsamaks muutumist.

Uue MetaMaski funktsiooni käivitamine on vaid üks näide sellest, kuidas krüptorahade investeerimismaastik areneb ning üha rohkem inimesi saab teadlikuks krüptovarast, kui ühest võimalikust investeerimisinstrumendist.

Loe lisaks: “Mida tähendab Shanghai uuendus Ethereumi jaoks?”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoin ja USA dollarite pakk, mis illustreerib teemat Tether ostab suuremas koguses bitcoine

Tether ostab suuremas koguses bitcoine

Maailma suurima stablecoini taga olev ettevõte Tether teatas hiljuti, et ostab regulaarselt bitcoine eesmärgiga tugevdada oma reserve. Tetheri uus Bitcoini strateegia USA dollari kursiga seotud