Päevakohased krüpto uudised

Pildil on Minecrafti mäng, mis illustreerib teemat

Minecrafti mängides saab nüüd bitcoine teenida

Minecraft on kahtlemata üks maailma populaarsemaid arvutimänge ning selle mängijad saavad nüüdsest teenida mängu mängides bitcoine tänu uuele Minecrafti integratsioonile, mida hõlbustab Bitcoini-keskne maksete startup.

Mängi Minecrafti ja teeni bitcoine

Tänu uuele integratsioonile saavad mängijad nüüd oma lemmikmängu nautides bitcoine teenida. See põnev areng on võimalik tänu Bitcoini-teemalisele Minecrafti serverile Satlantis, mida haldavad kogukonna liikmed. Lisaks on lahendusega integreeritud BTC maksete startup Zebedee, mille Bitcoini Lightningu võrgu toega rakendus võimaldab mängijatel oma teenuitud bitcoinid saata otse mobiilsesse krüptorahakotti Androidi või iOS seadmes. Praegu on integratsioon saadaval arvutitele mõeldud Minecrafti Java-väljaandes, mis võimaldab mängijatel mängu edenedes koguda väikseid Bitcoini auhindu.

Tegemist on siiski Bitcoini mitteametliku integreerimisega, mida Minecrafti arendaja Mojang ega väljaandja Microsoft ei toeta. Satlantise server on laias laastus Bitcoini temaatiline ning mänguelemendid on inspireeritud Bitcoini kaevandamisest.

Preemiad pigem tagasihoidlikud

Siiski jäävad BTC preemiad mängus pigem tilluketseks. Zebedee andmetel annab Satlantis nädalas välja üle 1 miljoni satoshi ehk 0,01 BTCd – teisisõnu on auhinnaks pakutavate bitcoinide koguväärtus veidi üle 300 dollari nädalas.

Satoshi on Bitcoini väikseim ühik; iga Bitcoin sisaldab 100 miljonit satoshit.

Lisaks erinevatele mobiilimängudele, mis kasutavad Zebedee mängutehnoloogiat, käivitas ettevõte varasemalt ka spetsiaalsed Bitcoini teenimise serverid sellises tuntud mängus nagu Counter-Strike Global Offensive. Zebedee võimaldas seal mängusisese Bitcoini panustamise ja preemiad juba 2021. aastal.

Loe lisaks: “Plokiahela mängude sektor kasvab 300 miljardini – raport näitab”

Veel uudiseid

Pildil on UBS firma logo

UBS käivitab esimese tokeniseeritud fondi Ethereumil

Materjaalsete varade tokeniseerimise trend kogub jätkuvalt hoogu. Eile teatas Šveitsi suurim varahaldur UBS Asset Management oma esimese tokeniseeritud VCC-fondi pilootprojekti käivitamisest. UBS toob turule reaalsete