Päevakohased krüpto uudised

Tim Draper

Suurinvestori ennustus – Bitcoin $250k aastaks 2025

Riskikapitalist ja üks varajasi Bitcoini investoreid Tim Draper korrigeeris hiljuti oma Bitcoini hinnaennustust, öeldes et 250 000 dollari tähist tuleb veel mõned aastad oodata.

BTC $250k aastaks 2025

Prominentne miljardärist investor Tim Draper tuli hiljuti lagedale uue bitcoini hinnaprognoosiga, öeldes et BTC hind jõuab 250 000 dollarini, kuid mitte nii kiiresti kui mees seda varem arvas. Esialgu ennustas Draper, et Bitcoin saavutab 250 000 dollari verstaposti 2022. aasta lõpuks, kuid praegused turutingimused on sundinud teda oma prognoosi ümber hindama. Tema viimase hinnangu kohaselt võib Bitcoini tõus 250 000 dollarini kesta 2025. aastani.

Vaatamata sellele, et Bitcoini hind on viimastel kuudel $30 000 kandis, on Draper maailma vanima krüptoraha suhtes endiselt positiivselt meelestatud. Ta on viidanud paljudele teguritele, mis võivad Bitcoini tõusule pikemas vaates kaasa aidata. Ühe sellise aspektina tõi Draper Wolf Of All Streets podcastis välja naiste madala osakaalu Bitcoini turul, hoolimata sellest, et nad kontrollivad 80% jaetarbimisest. Draper usub, et rohkemate naissoost investorite sisenemine krüptosektorisse võib olla Bitcoini tõusu üheks katalüsaatoriks. Veel toob Draper esile jaemüüjate potentsiaalse kulude kokkuhoiu Bitcoini tehingute kaudu. Tema analüüsi kohaselt võivad jaemüüjad säästa umbes 2% iga bitcoinis tehtud ostu pealt, võrreldes traditsiooniliste valuutadega nagu dollar või euro.

Tim Draper ja Bitcoin

Tim Draper on riskikapitalifirma Draper Fisher Jurvetson üks asutajapartneritest ning on muuhulgas investeerinud varajases faasis paljudesse edukatesse firmadesse nagu Tesla, Hotmail või Skype. Krüptomaastikul sai mees kuulsaks, kui ostis 2014. aastal USA valitsuse korraldatud oksjoni käigus 29 656 bitcoini, mis konfiskeeriti kurikuulsalt pimeveebi turult SilkRoad. Draperi tehing osutus tagantjärele vaadates edukaks, sest mees maksis toona bitcoinide eest $632 tükk! Veebilehe Forbes andmetel on 65. aastase Draperi varad väärt 1,2 miljardit dollarit.

Draper on ka varasemalt paistnud silma täpsete ennustustega. Näiteks 2014. aasta krüpto karuturul kuulutas Draper, et Bitcoin jõuab kolme aastaga 10 000 dollarini – see ennustus sai teoks 2017. aastal, kui Bitcoin ületas 10 000 dollari künnise.

Loe lisaks: “Maailma suurim varahaldur soovib Bitcoini aktsiaturule tuua”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoini münt, mis illustreerib teemat

Kuidas toimivad Bitcoini tehingutasud?

Bitcoini tehinguid tehes torkab tahes-tahtmata silma tehingutasude lai variatsioon. On hetki, kus bitcoine saab saata mõnekümne sendi eest, kuid periooditi küündivad tehingutasud mitmete ja mitmekümnete

ETHTallinn Hackathon: Tule ehita dApp-e plokiahelal

ETHTallinn toob 19.-21. aprillil Eestis kokku web3 entusiastid ja arendajad. Ürituse eesmärgiks on pakkuda praktilist kogemust plokiahela tehnoloogia vallas ning anda võimalus kohtuda web3 kogukonna