Päevakohased krüpto uudised

Pildil on Bitcoin ja USA dollarite pakk, mis illustreerib teemat Tether ostab suuremas koguses bitcoine

Tether ostab suuremas koguses bitcoine

Maailma suurima stablecoini taga olev ettevõte Tether teatas hiljuti, et ostab regulaarselt bitcoine eesmärgiga tugevdada oma reserve.

Tetheri uus Bitcoini strateegia

USA dollari kursiga seotud krüptoraha Tether avalikustas pressiteates oma plaani osta lähiajal sadade miljonite dollarite väärtuses bitcoine. Ettevõte lisab ostetud bitcoinid Tetheri stablecoini USDT tagatiseks, et seeläbi reserve tugevdada. Tether International Limited hiljutises kasumiaruandes toodi välja, et ettevõtte 2023. aasta esimese kvartali puhaskasum oli 1,48 miljardit USA dollarit. Ettevõtte plaani kohaselt investeeritakse umbes 15% sellest bitcoinidesse ning seda edaspidi igakuiselt. Käesoleva aasta märtsi lõpu seisuga oli Tetheri portfellis juba ligikaudu 1,5 miljardi dollari väärtuses bitcoine. Ettevõte hoiab BTC varusid iseseisvalt, kolmandaid osapooli kasutamata.

Pressiteates kommenteerib krüptovara investeeringut ka Tetheri tehnikadirektor Paolo Ardoino, öeldes et otsust investeerida Bitcoini, maailma esimesse ja suurimasse krüptovaluutasse toetab selle tugevus ja investeerimisvara potentsiaal. Mees lisab, et Bitcoini piiratud kogus, detsentraliseeritud olemus ja laialdane kasutuselevõtt on muutnud Bitcoini eelistatud valikuks nii institutsionaalsete kui ka jaeinvestorite hulgas. Firma investeering ei ole mitte ainult viis portfelli jõudluse parandamiseks, vaid ka meetod, kuidas viia end vastavusse transformatiivse tehnoloogiaga.

Tether ehk USDT

USDT on turukapitali järgi suurim stablecoin ja Bitcoini ja Ethereumi järel suuruselt kolmas krüptovaluuta kogu krüptovaluutaturul. Veebilehe CoinMarketCap andmetel on Tetheri turuväärtus ligi 83 miljardit dollarit. Tether on aastate jooksul saanud krüptoinvestorite ka kauplejate seas populaarseks vahendiks, mis hõlbustab erinevatesse krüptovaradesse sisenemist ja sealt väljumist.

Loe lisaks: “Telegramis saab nüüd saata Tether stablecoine”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoin ja USA dollarite pakk, mis illustreerib teemat Tether ostab suuremas koguses bitcoine

Tether ostab suuremas koguses bitcoine

Maailma suurima stablecoini taga olev ettevõte Tether teatas hiljuti, et ostab regulaarselt bitcoine eesmärgiga tugevdada oma reserve. Tetheri uus Bitcoini strateegia USA dollari kursiga seotud