Binance Labs käivitab uue Web3 fondi

Maailma suurima krüptovaluutabörsi investeerimisharu Binance Labs teatas üleeile uuest poole miljardi dollari suurusest fondist, mis hakkab investeerima erinevatesse Web3 idufirmadesse.

Binance Labs käivitab 500 miljoni dollari suuruse fondi

Langevatele krüptoraha hindadele ja ähvardavale majanduslangusele vaatamata voolab raha endiselt krüptosektorisse. Binance’i riskikapitali haru Binance Labs teatas kolmapäeval, et on kogunud 500 miljonit dollarit edendamaks Web3 ja plokiahela tehnoloogiate kasutuselevõttu. Esmakordselt kaasab Binance ka väliskapitali nagu DST Global Partners, Breyer Capital ja mitmed teised erakapitali fondid.

Vastavalt teadaandele investeerib uus fond krüpto-startupidesse kolmes etapis: inkubeerimine, varajases staadiumis arendus ja hilises etapis kasv. Inkubatsioonifaasis olevatele projektidele jagab Binance Labs ka oma ressursse, eelkõige ekspertide ja mentorite võrgustiku näol.

Binance’i asutaja Changpeng Zhao alias CZ sõnul on Web3 keskkonnas väärtuste, inimeste ja majanduste vaheline seos hädavajalik ning kui need kolm elementi kokku saavad, et luua ökosüsteem, kiirendab see plokiahela tehnoloogia ja krüpto massilist kasutuselevõttu. CZ lisas, et äsja loodud investeerimisfondi eesmärk on avastada ja toetada projekte ja nende asutajaid, kellel on potentsiaali edendada Web3 liikumist DeFi, NFT-de, mängude, metaversumi, sotsiaalvõrgustike ja muudes valdkondades.

Alates 2018. aastast on Binance Labs investeerinud ja inkubeerinud enam kui 100 projekti rohkem kui 25 riigis. Neist võib esile tõsta edukamad  projektid nagu 1Inch, Audius, Axie Infinity, Dune Analytics, Elrond, Injective, Polygon, Optimism, Sandbox ja STEPN.

Kasvavad investeeringud krüptosfääri

Binance pole oma värske fondiga siiski suurim krüptole pühendatud investeerimisfond. Hiljuti teatas riskikapitali hiiglane Andreessen Horowitz, et käivitab oma neljanda krüptokeskse fondi, mille kohustused ulatuvad 4,5 miljardi dollarini. Tegemist on seni suurima fondiga, mida krüptotööstus on näinud. Andreessen Horowitz märgib oma blogis, et nende meelest on kätte jõudmas Web3 kuldajastu. Programmeeritavad plokiahelad on piisavalt arenenud ning mitmekesine valik rakendusi on jõudnud kümnete miljonite kasutajateni. Veelgi olulisem on see, et viimase aasta jooksul on Web3 maastikule tulnud hulk maailmatasemel talente. Andreessen Horowitz on krüptosse investeerinud 2013. aastast alates.

Loe lisaks: “Binance deebetkaart nüüd saadaval Euroopas”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega