Päevakohased krüpto uudised

Pildil on Red Bulli vormel, mis illustreerib teemat

F1 tiim Red Bull sõlmis partnerluse Sui plokiahelaga

Vormel-1 meeskond Oracle Red Bull Racing teatas möödunud nädalavahetusel aset leidnud Hispaania GP eel, et meeskonna plokiahela partneriks saab Sui plokiahel, sõlmides mitmeaastase lepingu Sui plokiahela loonud ettevõttega Mysten Labs.

Red Bull Racingu ja Sui plokiahela koostöö

F1-sarja selle aasta edukaim meeskond Oracle Red Bull Racing teatas hiljuti pressiteates uuest partnerlusest Sui plokiahela taga oleva Web3 firmaga Mysten Labs. Pressiteate kohaselt pakutakse Sui platvormi abiga tulevikus võidusõidufännidele uusi digitaalseid kogemusi koos dünaamiliste ja uuenduslike plokiahela varadega. Oracle Red Bull Racing viis eelnevalt läbi ulatusliku turuanalüüsi, et leida plokiahel, mis annab toetajatele võimaluse uudsel viisil kaasa lüüa ning Sui vastab just nendele parameetritele.

Vormel-1 meeskond Red Bull on krüpto- ja plokiahela tööstusega koostööd teinud ka varasemalt. Eelmisel aastal sõlmis Red Bull 150 miljoni dollari suuruse sponsorlus tehingu krüptorahade kauplemisbörsiga Bybit.

Sui plokiahel

Sui layer-1 plokiahel käivitati käesoleva aasta mai alguses Mysten Labsi poolt ning vaatamata oma noorele eale on platvorm saanud populaarseks eelkõige Web3 mängude arendajate seas. Üheks Sui eripäraks on võime töödelda tehinguid paralleelselt, mis annab võrgule kiiruse ja efektiivsuse. Tasub ka märkida, et Sui ei kogu tehinguid plokkidesse nagu traditsioonilised plokiahelad, vaid valideerib tehinguid ükshaaval edastades võrku tehingu sertifikaadi.

Sui plokiahela token on SUI, mida kasutatakse tehingutasude maksmiseks. Lisaks saavad SUI omanikud teenida preemiad delegeerides krüptoraha tehingute valideerijatele. Lehe CoinMarketCap andmetel saab maksimaalselt ringluses olema 10 000 000 000 SUI tokenit ning krüptoraha turuväärtus on artikli kirjutamise hetkel 482 miljonit dollarit.

Loe lisaks: “Plokiahela mängude sektor kasvab 300 miljardini – raport näitab”

Veel uudiseid

Pildil on Bitcoini münt, mis illustreerib teemat

Kuidas toimivad Bitcoini tehingutasud?

Bitcoini tehinguid tehes torkab tahes-tahtmata silma tehingutasude lai variatsioon. On hetki, kus bitcoine saab saata mõnekümne sendi eest, kuid periooditi küündivad tehingutasud mitmete ja mitmekümnete

ETHTallinn Hackathon: Tule ehita dApp-e plokiahelal

ETHTallinn toob 19.-21. aprillil Eestis kokku web3 entusiastid ja arendajad. Ürituse eesmärgiks on pakkuda praktilist kogemust plokiahela tehnoloogia vallas ning anda võimalus kohtuda web3 kogukonna