Bitcoin $34 000, Dogecoin päevaga üle 100%

Bitcoin $34 000 on tõsiasi. Krüptorahade turg on võtnud uue aasta vastu võimsalt – Bitcoin püstitab ühe rekordi teise järel, huvi altcoinide vastu on endiselt suur ning DeFi sektor muudkui kasvab.

Bitcoin $34 000

Peale seda kui Bitcoin (BTC) murdis maagilise $20 000 piiri, pole maailma number üks krüptoraha tagasi vaadanud. Krüptovaluuta, mis veel möödunud aasta märtsis oli viivuks $5000, on kahekümnelt tuhandelt dollarilt 34 000ni jõudnud praktiliselt 2 nädalaga! Kuigi mitmed analüütikud on peale nii kiiret hüpet ennustanud hinna korrektuure, siis paistab, et praegu ei tee Bitcoin neid kuulma. See tähendab, et eurovääringus on Bitcoini hind juba üle 27 000 ning turukapital on tõusnud 520 miljardi euroni. Bitcoin moodustab CoinMarketGap’i andmetel 72,5% kogu krüptorahade turust. See näitaja on kasvanud eelmise aasta septembrist.

Altcoinid samuti au sees

Bitcoin pola ainuke krüptoraha, mis pulliturust kasu lõikab. On ka teisi, kes kohati Bitcoinle “ära teevad”.

Üheks selliseks on Shiba Inu koerast inspireeritud meem-krüptoraha Dogecoin (DOGE). Dogecoin kauples veel eile hommikul $0,007 ringis, kuid on viimase 24 tunniga oma väärtust kahekordistanud ning kaupleb nüüd $0,012 vahemikus. Dogecoin loodi 2013. aastal programmeerijate Jackson Palmeri ja Billy Markuse poolt pelgalt nalja projektina, kuid krüptovaluuta turukapital on portaali CoinGecko andmetel ligi 1,5 miljardit dollarit, hoides krüpto-edetabelis 22. kohta. Dogecoin on viimase aasta jooksul palju tähelepanu saanud – Elon Musk on öelnud, et see oli tema lemmik krüptoraha ja TikTokis liikus menukas video, mis innustas inimesi sellesse investeerima.

Loe lisaks: “Dogecoin on nädala popim krüptoraha”

Suuruselt teine ​​krüptoraha Ethereum (ETH) on viimase nädalaga tõusnud üle 29%, viimase kuu jooksul 33% ja 12 kuu statistika näitab, et ETH on edenenud 546%. See teeb nutilepingute poolest tuntud krüptovaluuta turukapitaliks umbes 93 miljardit dollarit ning hinnaks $820.

Loe lisaks: “Digitaalne kuld” edestab traditsioonilist kulda”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega