Bitcoini kaevandamise keerukus tõusmas rekordkõrgustesse

Bitcoini kaevandamise keerukus tegi just viimase 6 kuu suurema hüppe, tõustes 8,45% 2-nädala tagusega võrreldes.

Bitcoini kaevandamise raskusaste näitab, kui palju peavad bitcoini kaevandavad masinad vaeva nägema, et saada kaevandamistasu uute bitcoinide näol. Mainitud raskusaste korrigeerib ennast automaatselt iga 2 nädala tagant (iga 2016 ploki tagant kui täpne olla), sõltuvalt sellest, kas uusi kaevandajaid on juurde tulnud või vähemaks jäänud. Mida rohkem on võrgus seadmeid, seda raskem on bitcoini kaevandada ja vastupidi.

Mainitud kasv kaevandamiskeerukuses on suurim hüpe alates eelmise aasta septembrist. On alust arvata, et analoogne trend võib jätkuda kuni bitcoini kaevandamise auhinna poolitumiseni, mis leiab aset ligikaudu 3 nädala pärast. Teatavasti jõuab siis kätte moment, kui iga kaevandatud ploki eest hakkavad kaevandaja tasu saama 6,25 bitcoin, varasema 12,5 asemel. Selline sündmus on bitcoini protokolli koodi sisse kirjutatud ning see leiab aset ligikaudu iga 4 aasta tagant (täpsemalt iga 210 000 ploki tagant).

Loe lisaks: “Mida võib kaasa tuua bitcoini halving”

LOE VEEL

About Us

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right.
 • bitcoin
  Bitcoin€18,342.43
 • ethereum
  Ethereum€997.92
 • ripple
  XRP€0.299
 • litecoin
  Litecoin€48.44
 • GDPR

  • Privaatsuspoliitika
  • Logifailid
  • Küpsiste kasutamine
  • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
  • Uudiskirjaga liitumine
  • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
  • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
  • Nõusolek

  Privaatsuspoliitika

  Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

  Logifailid

  Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

  Küpsiste kasutamine

  Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
  Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

  Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

  • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
  • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
  • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
  • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

  Uudiskirjaga liitumine

  Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

  Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

  Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

  Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

  Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

  Nõusolek

  Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega