Ethereum 2.0 plokiahelal juba üle 1,5 miljoni ETH

Kaua oodatud Ethereum 2.0 esimene faas alias Beacon Chain käivitus käesoleva kuu alguses ning tänaseks on uuel plokiahelal juba üle miljardi dollari väärtuses krüptoraha. See tähendab, et Ethereum 2.0 plokiahelal on lukustatud rohkem kui 1,5 miljonit ETH.

Üle 1,5 miljoni ETH lukustatud

Kui kauaoodatud päev jõudis kätte ning soovijad said oma Ether’i uuele plokiahelale saata, oli osavõtt oodatust lahjem. Esimese nädala jooksul deponeeriti 50 000 Ether’it, millest 3200 oli Ethereumi looja Vitalik Buterini isiklik panus. Siiski kogusid turuosal suuruselt teise krüptoraha poolehoidjad hoogu ning viimastel päevadel, enne 1. detsembri tähtaega, oli ETH 2.0 esimeseks faasiks vajaminev minimaalse kogus – 524 000 ETH-d koos.

Tänase päeva seisuga on plokiahela analüüsiga tegeleva ettevõtte Dune Analytics andmetel kaasatud vahendid 313% suuremad kui esialgne vajaminev kogus. Summa koosneb 3989 erinevast hoiustajast, kellest iga üks on panustanud vähemalt 32 ETH-d.

Tasu Ethereum 2.0 plokiahelal hoiustajale

Lukustatud krüptovaluuta Ethereum 2.0 plokiahelal on osa Ethereumi mitmefaasilisest liikumisest osaku-põhise (proof-of-stake) töömeetodi suunas, mis lõpuks hülgab praeguse töö-põhise (proof-of-work) protokolli. Selline muudatus võimaldab Ethereumil saada kiiremaks ja skaleeritumaks plokiahelaks, samuti vähendada tunduvalt ülekandetasusid.

Kui töö-põhise plokiahela puhul on kaevandajad need, kes võrgu hüvanguks töötavad, siis osaku-põhise ülesehituse juures saavad tehingute valideerijateks olla kõik, kes omavad vähemalt 32 ETH-d ning määravad oma arvuti üheks võrgu sõlmpunktiks (validator node). Selle eest on kasutajatele ette nähtud tasu uue plokiahela valuutas.

ETH 2.0 on esialgu ühesuunaline tänav

Kõik krüptoraha huvilised, kes peavad plaani oma Ether 2.0 ahelale läkitada ja passiivset tulu teenida, peaksid teadma, et ettevõtmisega kaasnevad ka mõningad riskid. Neist kõnekaim on tõsiasi, et olles krüptovaluuta uuele plokiahelale saatnud, ei saa seda enam tagasi kanda. Vähemalt mitte enne, kui kõik ülemineku faasid uuele platvormile on lõpule viidud. See aga ei juhtu tõenäoliselt enne järgmist 2 aastat, mis tähendab et tegemist on pikaajalise investeeringuga. Samuti ei ole täna veel teada, kui suurt tootlikust 2.0 võrku panustajad täpselt saama hakkavad.

Loe lisaks: “Ethereum 2.0 – mida see endast kujutab?”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega