Tether hakkab kasutama OMG võrku

2020. aasta DeFi buum on tekitanud Ethereumi võrgus sellise koormuse, kus väiksemate tehingute tasud on paljudele tavakasutajatele vastuvõtmatud. Maailma juhtiv stabiilsusraha Tether hakkab kasutama OMG võrku, et leevendada tekkinud olukorda.

Tether pöördus OMG võrgu poole

Turuosalt suurim stablecoin Tether (USDT) teatas eelmisel nädalal, et kasutab nüüdsest tehingute edastamiseks kiiret OMG võrku. Otsus tuleneb suuresti Ethereumi tasude tõusmisest rekordkõrgustesse. USA dollariga seotud Tetheri kasutajad võidavad üleminekust OMG võrgule, kuna see on loodud Ethereumi ummikute ja tasude vähendamiseks koos parema tehingukiirusega. Integreerimise tulemusena saab näha maksete kinnitamise aegade lühenemist, samal ajal kui ülekandetasud vähenevad, ilma plokiahela turvalisust kahjustamata. OMG võrk hõlbustab ka Tetheri hoiuseid ja väljamakseid Bitfinex kauplemiskeskkonnas, mis on Tetheri partner. „See võimaldab kauplejatel kiiremini reageerida kauplemisvõimalustele ja kasutada võrgu laienedes tõhusamalt ära börsidevahelise arbitraaži, ütles Tetheri tehnikadiroktor Paolo Ardoino.

OMG võrgu nimi oli varem Omise GO, mis on 2. kihina Ethereumi plokiahelale ehitatud makseplatvorm ning mis käivitati 2017. aastal. Võrk on suuteline töötlema mitu tuhat tehingut sekundis ning seda murdosa Ethereumi põhivõrgu maksumuse hinnaga.

Loe lisaks: “Stablecoinid ehk stabiilsusrahad – mida need endast kujutavad?”

Võrgu ülekandetasud

Ethereumi plokiahel on väärtuslik, kuid piiratud ressurss, mis võib suure nõudluse korral “ummistuda”. Kuna igas plokis on kasutajatele saadaval ainult piiratud ruum, on tehingu kogu läbilaskevõime piir umbes 12 tehingut sekundis. Kui tehingunõudlus ületab selle piiri, pikenevad tehinguajad ning kulud võivad märkimisväärselt tõusta.

Ethgasstation.info andmetel on Tether Ethereumi võrgutasude suuruselt teine ​​allikas, genereerides neid viimase 30 päeva jooksul 6,4 miljonit dollari väärtuses. Ainult Uniswap’il on samal perioodil suurem tarbimine ette näidata, veidi alla 7 miljoni dollari väärtuses.

Loe Ethereumi kohta lisaks: “Ethereum 101”

OMG hind tegi peale uudist võimsa hüppe

Uudise peale, et Tether hakkab kasutama OMG võrku, elas OMG token läbi justkui taaselustamise. Nagu paljud 2017. aasta altcoini buumiga tõusnud krüptovaluutad, on ka OMG olnud alates 2018. aasta karuturust sisuliselt varjusurmas – token, mis kõrghetkel maksis $27, on kaubelnud suurema osa eelmisest aastast 1 dollari ümbruses. Uudise najal hüppas OMG tokeni hind eelmisel reedel peaaegu 10 dollarini, kaubeldes artikli kirjutamise hetkel $6 kohal.

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega