Plokiahela akadeemia “tasuta” haridus

Kuna koroonaviiruse majandusliku mõju tõttu on hiljuti töö kaotanud üle 40 miljoni ameeriklase, pöörduvad paljud veebiplatvormide poole, et suurendada oma võimalusi muutuval tööturul. Selle ülemineku hõlbustamiseks on B9lab käivitanud oma professionaalse plokiahela akadeemia, mis pakub võimalust uue tehnoloogiaga süvitsi tutvust teha.

Plokiahela akadeemia

B9lab on olnud üks populaarseimaid krüpto haridusplatvorme ning akadeemia lõpetanuid värbavad enda juurde tööle paljud suurfirmad, sealhulgas ka ConsenSys, Accenture, ING ja Nissan. Paljusid plokiahela akadeemia kursuseid on võimalik integreerida ka firmasiseste koolitusprogrammidega. Kursused on väga laiahaardelised ja pakuvad uut nii arendajatele, ettevõtjatele kui ka mitteasjatundjatele, kes soovivad omandada teadmisi plokiahela tehnoloogia vallas. Nende uusim plokiahela programm võtab aga vastu ainult kogenud insenere ja koolitab neist kuue kuuga professionaalsed plokiahelate arendajaid. Kursus hõlmab reaalset juhendamist ja näidisprojekte. Esmalt õpetatakse programmeerimiskeele Solidity valdamist. B9labi kaasasutaja Elias Haase sõnul on kõik pilootkursuse kohad täitunud.

“Tasuta” haridus

Kuigi õpingute ajal ei küsita kursusest osavõtjatelt tasu, sõlmitakse siiski leping, mille kohaselt peavad lõpetajad maksma osa oma hilisemast sissetulekust akadeemiale. Sellised lepingud on Ameerika kõrghariduses omandanud tuntuse alternatiivina tavapärasele õppelaenusüsteemile. Paljud ettevõtted pakuvad sääraseid lepinguid mitmesugustel eesmärkidel, sealhulgas kolledži õppemaksu rahastamiseks. Inglise keeles tuntud kui Income Sharing Agreements või lühendatult ISA’d on põhjustanud poleemikat mitmetel põhjustel, millest peamine on nn lepinguline servituud. B9lab lepingus on märgitud, et lõpetajad peavad maksma kuni viis aastat 16,5% oma palgast, mille ülemmäär on 30 000 dollarit. Sellised tasud algavad, kui õpilased hakkavad teenima kuus 50 000 dollarit või rohkem. Akadeemia ootab, et õpilased maksaksid aastas 8250 dollarit kuni ülempiir on täidetud ja õpilased võlast vabad. Elias Haase väitel on ISA’dega seotud probleemid tingitud ettevõtte läbipaistvuse puudumisest, lisades, et enamik akadeemia lõpetanutest teenivad nõutust palju rohkem raha ning et keskmise akadeemia lõpetanu palk on $125 000. Arendajatele, kes saavad sellist tüüpi võlgu endale lubada, võib B9lab olla parim valik. Programmist on võimalik osa võtta Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Kanadas ja Suurbritannias.

Loe lisaks: “Ülikoolid vaatavad plokiahela suunas”

LOE VEEL

www.lacuna.ee

Ledger Nano X

GDPR

 • Privaatsuspoliitika
 • Logifailid
 • Küpsiste kasutamine
 • Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:
 • Uudiskirjaga liitumine
 • Isikuandmete kasutamine ja turvalisus
 • Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika
 • Nõusolek

Privaatsuspoliitika

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kirjutades info@krupto.ee

Logifailid

Krüpto.ee kasutab logifaiide puhul standardmetoodikat. Nendesse failidesse jääb kasutaja kohta logi lehte külastades. See on üks osa veebimajutusfirmade analüütikast. Logifailidesse kogutakse infot kasutaja IP-aadressi, brauseri tüübi, internetiteenuse pakkuja, külastuse kuupäeva ja aja ning klikkide arvu kohta. See info ei ole kuidagi seotud külastaja isikliku identiteediga. Antud info kogumise eesmärk on trendide analüüsimine, lehekülje administreerimine ja demograafilise info kogumine.

Küpsiste kasutamine

Krüpto.ee kasutab küpsiseid ehk cookies. Küpsised on tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebibrauserile ning mis salvestatakse kasutaja arvutisse. Küpsiseid kasutatakse, et jätta meelde kasutaja veebisirvimise eelistused. Neid kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu paremaks tegemise eesmärgil. Küpsiste kohta saate  lähemalt lugeda https://www.aki.ee/et/kupsised
Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid:

 • Sessiooniküpsised, mis võimaldavad lehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda isikupärasemaid funktsioone.
 • Püsiküpsised, mis peavad meeles kliendi valikuid veebilehtedel
 • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Veebilehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi Krüpto.ee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Minnes https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt Krüpto.ee
 • Analüütilised küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Info nagu, milliseid sisulehti külastatakse või mida külastajad veebilehelt otsivad. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat identifitseerida. Nende alla kuulub ka reklaamkampaaniate mõõtmine.

Uudiskirjaga liitumine

Krüpto.ee võib saata klientidele uudiskirju ning informatsiooni oma teenuste, toodete, pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed. Seda senimaani, kuni klient on palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Isikuandmete kasutamine ja turvalisus

Isikuandmete turvaline säilitamine on Krüpto.ee kõrgeim turvalisusealane prioriteet. Püüame teha kõik meist oleneva, et vältida loata juurdepääsu ja muud õigusvastast töötlemist. Kaitseme isikuandmete konfidentsiaalsust ja puutumatust ning tagame andmetele juurdepääsu kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie reklaampartnerite privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid ja JavaScripti, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Krüpto.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega